top of page
Vyhledat

SPOLUPRÁCE S MISS CZECH REPUBLIC A JEJÍM KREATIVNÍM ŘEDITELEM SAMEM DOLCE

DOLCE DERZA = Sam Dolce + Viktoria Dohnal (DERZA)

Spojení dvou kreativních, pracovitých a autentických duší, které již řadu let (i když každý z jiné stránky) podporují ženy. Spojení romantické ženskosti s trochou drzosti.


Viktorie a Sam si řejí si, aby každá žena byla krásná nejen zevnitř, ale i navenek, nebála se odlišit a poutat pozornost.


To se jim podařilo ukázat v limitované kolekci, která zahrnovala večerní šaty, denní kolekci a šperky. Světlo světa spatřila poprvé v rámci soutěže skvělé Taťány Makarenko - TOP MODEL CHALLENGE a následně na samotném finálem, které se vysílalo v přímém přenosu na TV NOVA Fun.


Zcela nové modely byly doplněné o kožené korzety a pásky DERZA, takže v hledišti i v televizi bylo chvílemi opravdu horko. Kontrast elegantních šatů a kůže je prostě WOW

a dokáže ženám dodat nepopsatelnou energii a vnitřní sílu.


Jsme rádi a vážíme si toho, že DOLCE DERZA mohla být u tolika zlomových okamžiků pro finalistky MISS CZECH REPUBLIC. A ještě víc, že bude i spoustu dalších. Třeba i vašich.

Nemůžeme se dočkat! Protože co je víc, než spokojená a sebevědomá žena. A jestli k tomu můžeme něčím přispět, je to to nejlepší.

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page