top of page

Něco víc.

Co znamená DERZA?

DERZA je spojením slov drzá a ,,derzskaya'', ale to není důležité.

Důležité je, jaký dáte význam svému produtku vy. 

FA03E19B-675E-4CBB-99C6-5AFED1DD5539_edi

Jak vznikla DERZA?

,,Když něco chceš a nemůžeš to najít, tak to vytvoř!''

Na začátku stálo nevinné přání pořídit si sexy doplněk - harness, ale nemohla jsem najít nic, co by splňovalo mé představy o lehce provokativním, ale zároveň vkusném a elegantním produktu. Většinou se jednalo o nevkusné produkty z sexshopů ve stylu sado-maso, laciné výrobky z Číny, nebo naopak luxusní výrobky zahraničních značek, jejichž cena začínala na 15 000 Kč. Nechala jsem si tedy harness ( GABI) vyrobit u kamarádů a měl úspěch. Na otázky ,,Odkud to máš?'' jsem odpověděla založením vlastní značky.

Derza 2.jpg

Proč používáme pravou kůži?

Používáme hovězí kůži, která je vedlejším produktem masové produkce. Dokud masová produkce existuje, je ekologické i etické kůži nevyhazovat, ale zpracovat. Pravá kůže je odolná, prodyšná, přizpůsobí se tělu i jeho teplotě. Jedná se rozložitelný materiál, ale jen málokdo se chová neúctivě k pravé kůži. Stárne totiž do krásy a stává se dědictvím pro další generace.

derza-12-choker.jpg

Umíme vyrobit produkt na přání?

Ano. Dokážeme splnit vaše přání, pokud vychází z toho, co běžně vyrábíme. Naši klienti a jejich potřeby jsou nám inspirací. V minulosti jsme už vytvářeli například bílé, svatební sety. 

DSCF0769.jpg

V čem jsme vyjímečení?

Používáme jako jedna z mála značek zejména měkkou kůži, která je příjemná i na nahém těle a působí jemným, elegantním a luxusním dojmem. Pro korzety používáme pevnější kůži, která ale časem změkne. Chceme, abyste se cítili pohodlně. 

Máme showroom, kde se s vámi rádi potkáme a pomůžeme vám s výběrem. Můžete si v klidu vzkoušet úplně vše, dát si kávu a poznat majitelku. Osobní přístup je pro nás na prvním místě.

DSCF0956.jpg

Lze produkt zaslat do zahraničí?

Ano. Stačí nás kontaktovat. Produkt pečlivě přeměříme dle vašich mír, abyste si byli jistí, že vám padne.

Vybereme spolu ten nejvýhodnější způsob přepravy.

DSCF9629.jpg
bottom of page